خرید بهترین نوع کنجاله زیتون برای دامداری های کشور

خرید بهترین نوع کنجاله زیتون برای دامداری های کشورآغازشد. آیا کنجاله ها می توانند برای سلامت دام و محصولات دامی مفید باشند؟

انواع کنجاله زیتون

خرید بهترین نوع کنجاله زیتون برای دامداری های کشورآغازشد. آیا کنجاله ها می توانند برای سلامت دام و محصولات دامی مفید باشند؟

مزایای خریدکنجاله زیتون

اصلی ترین دغدغه دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد.که باعث افزایش راندمان دامداری ها می باشد.

قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، مشکلات اقتصادی دامداری ها را بیشتر کرده است.

با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به جیره های ارزان مانند  انواع کنجاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است.

برای دامداری ها تهیه جیره باکیفیت در اولویت است.کنجاله زیتون محصولی سرشار از انرژی و یک کمک موثر برای خوش خوراک شدن جیره می باشد .

علاوه بر این، روغن باقیمانده در کنجاله زیتون، روغنی بسیار با کیفیت است که سرشار از امگا3، آنتی اکسیدان های ضروری و ویتامین های محلول در چربی است.

تنها محدودیت مصرف کنجاله زیتون در فیبر بالای آن است( حدود 29). به همین دلیل محدودیت مصرف 15 درصد حجم خوراک برای گوسفند و گاوهای پرواری و 10 درصد برای گاوهای شیری توصیه شده است.

برای طیور، محدودیت مصرف زیر ده درصد وجود دارد. بهترین نتیجه برای طیور در مصرف 5 درصد به دست آمده است.

کنجاله‌های روغنی به خاطر داشتن میزان پروتئین بالا، خوش خوراکی و قیمت مناسب می‌تواند به عنوان جیره غذایی در نظر گرفته‌شود.

کنجاله زیتون دامی ارزان قیمت در نواحی مختلف کشور ، با توجه به کیفیت آن به فروش می رسد.

خرید بهترین کنجاله کشور در تناژ بالا با قیمت مناسب و کیفیت عالی در سایت بازرگانی کهن انجام می شود.

خرید بهترین نوع کنجاله زیتون برای دامداری های کشور

می توان کنجاله را به صورت اینترنتی سفارش داده و در محل مورد نظر در سراسر کشور تحویل گرفت.
با کار شناسان فروش این بازرگانی در تماس باشید.