خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون ارزان به چه صورت می باشد ؟

خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون ارزان به چه صورت می باشد ؟ خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون خوراک دام و طیور در کشور ما چگونه است ؟

کنجاله زیتون

خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون ارزان به چه صورت می باشد ؟ خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون خوراک دام و طیور در کشور ما چگونه است ؟

کنجاله محصول با صرفه در جیره دام

دامداری ها به منظور بقای خویش به دنبال جایگزین کردن مواد استفاده شده در جیره دام با خوراک هایی هستند که ضمن کاهش قیمت، اثر منفی بر رشد و تولید دام نداشته باشد.

یکی از محصولاتی که تحقیقات نشان می دهند، رسیدن دامداران به این هدف را نزدیک می کند، کنجاله زیتون ارزان است. این محصول سرشار از انرژی می باشد.

یکی از ویژگی های مهم این محصول فیبر بالای آن است. از آنجا که غلات فیبر پایینی دارند، مصرف این محصول می تواند نتایج مثبت زیادی در دستگاه گوارش دام داشته باشد.

این عامل سبب  شده تا از این محصول در تغذیه ی دام استفاده شود.

این محصول جایگزین مناسب ، جو ، یونجه در خوراک دام و جایگزین ذرت در خوراک طیور گردد و در خوراک گوسفند هم حدود 28 درصد جایگزین جو گردد .

مراکز بسیاری برای خرید این محصول در سطح کشور وجود دارد .

یکی از مراکز معتبر در جهت عرضه ی عمده ی این محصول شرکت بازرگانی کهن می باشد .

جهت خرید فله ای این محصول خریداران می توانند به سایت فروش شرکت مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را  به میزان دلخواه سفارش داده و پس از مدت زمان معین در محل خود  دریافت نمایند.

خرید عمده انواع مختلف کنجاله زیتون ارزان

قیمت این محصول با توجه به فصل سال و کیفیت آن متفاوت است. از طریق عضویت در کانال تلگرام گروه تولیدی و بازرگانی کهن و یا ارتباط با کارشناسان این مجموعه می توانید قیمت روز این محصول را دریافت نمایید.