خرید عمده انواع کنجاله زیتون در کشور

خرید عمده انواع کنجاله زیتون در کشور ما به چه صورتی امکان پذیر است ؟ این محصول در تغذیه ی دام و طیور به چه صورتی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

کنجاله زیتون

خرید عمده انواع کنجاله زیتون در کشور ما به چه صورتی امکان پذیر است ؟ این محصول در تغذیه ی دام و طیور به چه صورتی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

انواع کنجاله مفید خوراک دامی

امروزه کنجاله ها به کمک دامداری ها و مرغداری ها آماده اند.

این محصول در صنایع دامداری و مرغداری ، تغذیه ای برای دام و طیور محسوب می شود.

کنجاله ها بسیار با کیفیت بوده و دارای مواد مغذی قابل توجهی می باشند که این مسئله همراه با قیمت پایین آن ها سبب شده تا با توجه به ویژگی ها منحصربفردشان و نزدیکی خواص به هر کدام از نهاده ها بتوان به عنوان بخشی از نهاده ها آن ها را جایگزین نمود.

کنجاله زیتون محصول جانبی تهیه روغن زیتون می باشد. که از بافی مانده زیتون بعد از روغن کشی زیتون و پودر هسته زیتون تولیدی شود این محصول سرشار از انرژی است.

روغن موجود در کنجاله سرشار از امگا ۳، آنتی اکسیدان های طبیعی و سرشار از ویتامین های محلول در چربی می باشد. و این ویژگی ها باعث شده تا از کنجاله زیتون در خوراک دام استفاده شود.

کنجاله زیتون کشور کالایی با رطوبت پایین و پودر شده می باشد و از ماندگاری بالایی بر خوردار است.

به دلیل وجود زیاد ماده خشک از انرژی، پروتئین و مواد مغذی بیشتری نسبت به تفاله زیتون برخوردار است کنجاله زیتون بیش تر از یک سال ماندگاری دارد و به راحتی می توان آن را جابه جا و نگهداری کرد در عوض تفاله زیتون فقط در سیلو نگهداری می شود و تا ۴۵ روز بیشتر دوام نمی آورد.

این محصول در شرکت بازرگانی کهن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رسد .

این شرکت محصولات خود را بطور تضمینی خریداری کرده و محصولاتی تضمینی و مطمئن در اختیار خریداران قرار می دهد .

خرید عمده انواع کنجاله زیتون در کشور

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش شرکت بازرگانی کهن و یا با نمایندگان فروش این شرکت تماس گرفته محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.