فروش عمده کنجاله زیتون درجه یک از بازرگانی کهن برای خوراک دام و طیور

فروش عمده کنجاله زیتون درجه یک از بازرگانی کهن برای خوراک دام و طیوربه چه صورتی انجام می شود؟ چرا این محصول از باارزش ترین خوراک ها می باشد؟

کنجاله زیتون

فروش عمده کنجاله زیتون درجه یک از بازرگانی کهن برای خوراک دام و طیوربه چه صورتی انجام می شود؟ چرا این محصول از باارزش ترین خوراک ها می باشد؟مصرف کنجاله زیتون در تغذیه دام و طیور

کنجاله زیتون به دلیل فیبری که دارا است در خوراک دام و طیور گوشتی می توان استفاده کرد.

که حدود ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ کیلو کالری انرژی تولید می کند و این با قیمتی که دارد بسیار عالی است.

دارای آنتی اکسیدان ویتامین های چربی هستند بسته بندی عالی، رطوبت بسیار پایین و دارای فیبر هستند.

کنجاله زیتون حاصل روغن کشی زیتون است که با توجه به نوع و روش روغن کشی در کیفیت های مختلفی تولید می گردد.

ارزش غذایی این محصول سبب شده تا دامداری ها و مرغداری ها نگاه ویژه ای به آن جهت استفاده در جیره های غذایی داشته باشند.

خرید این محصول برای دام و طیور دارای مزایایی است که در سال های اخیر از طریق آزمایشات گوناگون و تجارب حاصل از استفاده این محصول به اثبات رسیده است.

این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای ذرت ، جو ، یونجه در خوراک دام و طیور گردد و در خوراک گوسفند هم حدود 28 درصد جایگزین جو گردد .

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع و فروش کنجاله خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان اماده،کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

فروش عمده کنجاله زیتون درجه یک از بازرگانی کهن برای خوراک دام و طیور

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش یا به واحد های فروش این شرکت مراجعه کرده محصول مورد نظر خود و سایر محصولات خوراک دام نظیر کنسانتره ، تفاله و … را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.