فروش فوری کنجاله سویا آرژانتین ارزان چگونه می باشد ؟

فروش فوری کنجاله سویا آرژانتین ارزان چگونه می باشد ؟ کنجاله سویا در بنادر کشور و همچون بندر امام خمینی  با ارائه  چه مدارکی به فروش می رسد ؟

فروش فوری

فروش فوری کنجاله سویا آرژانتین ارزان چگونه می باشد ؟ کنجاله سویا در بنادر کشور و همچون بندر امام خمینی  با ارائه  چه مدارکی به فروش می رسد ؟

کنجاله چیست ؟

کنجاله باقی مانده ی جامدی است که بعد  از گرفتن روغن  ازدانه های روغنی  باقی  می‌ماند.

در گذشته به آن   کنجاره، کنجار و کُنجیده هم گفته  می‌شد.

باقی مانده ی  هر چیزی مانند  کنجد ،تخم کتان،بادام،انگور، انار،کرچک و … که کوبیده   یا فشرده شود و آب یا روغن آن گرفته شده ‌باشد کنجاله نامیده می‌شود.

اما ماده ی جامد بازمانده از گندم و برنج، سبوس، نیشکر و چغندر ،تفاله نام دارد  .

کنجاله ها را به دلیل  داشتن پروتئین و انرژی بالا،می توان به عنوان یک منبع غذایی پر فایده برای  استفاده در تغذیه  ی دام و طیور به کار برد .

کنجاله ی برخی دانه‌های روغنی همچون  کرچک برای خوردن سمی  و خطر ناک است و از آن‌ تنها برای کود دهی استفاده می شود.

کنجاله‌ها را معمولا قبل از فروش به قطعات کوچک‌تر تبدیل کرده  و یا آنها را آرد می‌کنند

که استفاده از آنها ساده تر  باشد.

کنجاله سویا نیز حاصل عمل روغن گیری از دانه های سویا می باشد .

این محصول سرشار از پروتئین است  و در صنایعی همچون دامداری ها و مرغداری ها برای استفاده در تغذیه  ی دام و طیور بسیار کار آمد و مفید می باشد .

فروش فوری کنجاله سویا آرژانتین چگونه صورت می گیرد ؟

این محصول کشاورزی با ارزش ازطریق کشتی ها وارد بندر امام شده  و آماده ی توزیع در سطح کشور می گردد .

خریداران جهت خرید این محصول می توانند با ارائه مجوز پروانه بهره برداری و مدارک شناسایی لازم  به بندر امام خمینی مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند ، و یا برای خرید آسانتر به انبار اصفهان مراجعه کنند.

همچنین متقاضیان این محصول می توانند ، به شرکت های بازرگانی همچون بازرگانی کهن  مراجعه کرده و از  طریق واحد های فروش این  شرکت محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند .

شرکت بازرگانی کهن با هدف عرضه ی محصولات با کیفیت و با نرخی مناسب ، تمامی محصولات خود را از بندر امام خمینی تهیه کرده و در اختیار خریداران  قرار می دهد تا از خریدی تضمینی بهره مند شوند .