فروش ویژه کنجاله زیتون خوراک دام و طیور ارزان امسال آغاز شد.

فروش ویژه کنجاله زیتون خوراک دام و طیور ارزان امسال آغاز شد.آیا این محصول می تواند نیاز های تغذیه ای دام را به خوبی تامین کند؟

کنجاله تضمینی

فروش ویژه کنجاله زیتون خوراک دام و طیور ارزان امسال آغاز شد.آیا این محصول می تواند نیاز های تغذیه ای دام را به خوبی تامین کند؟

ارزش غذایی کنجاله زیتون

امروزه مصرف کنجاله نقش پر رنگی در جیره های غذایی دام و طیور دارد. این مواد باید تمام احتیاجات دام را برآورده سازد.

کنجاله باقیمانده دانه های روغنی در فرایند روغن کشی است و به شکل جامد است.

دامداری ها به منظور بقای خویش به دنبال جایگزین کردن مواد استفاده شده در جیره با خوراک هایی هستند که ضمن کاهش قیمت، اثر منفی بر رشد و تولید دام نداشته باشد.

یکی از محصولاتی که تحقیقات نشان می دهند، رسیدن دامداران به این هدف را نزدیک می کند، کنجاله زیتون است.

کنجاله‌ زیتون یک ماده غذایی خوش خوراک، غنی از مواد مغذی با قابلیت هضم بالا و یک منبع مناسب فیبر می‌باشد .

محصولات ارزان قیمت را تا زمانی که در روند رشد و میزان تولید دام تاثیر منفی نداشته باشد، می توان جایگزین نمود. به طور کلی کنجاله زیتون می تواند 35 تا 45 درصد در خوراک شترمرغ، 25 تا 30 درصد در دام های بزرگ، 20 تا 25 درصد در دام های کوچک، 8 تا 10 درصد در طیور تخمگذار و تا 8 درصد در طیور گوشتی جایگزین شود.

فروش ویژه کنجاله زیتون، کاه و دیگر علوفه ها می تواند برای دامپروری ها بسیار حائز اهمیت باشد، چرا که این محصولات به منظور حفظ سلامت دام خصوصا در بخش گوارش و همچنین تامین فیبر مورد نیاز بدنشان مهم می باشند.

فروش ویژه کنجاله زیتون خوراک دام و طیور ارزان امسال

قیمت این محصول با توجه به فصل سال و کیفیت آن متفاوت است.

از طریق عضویت در کانال تلگرام گروه تولیدی بازرگانی کهن و یا ارتباط با کارشناسان این مجموعه می توانید قیمت روز این محصول را دریافت نمایید.