فروش کنجاله سویا آرژانتین باکیفیت در کشور چگونه است ؟

فروش کنجاله سویا آرژانتین باکیفیت در کشور چگونه است ؟ تولید کنجاله سویا کشور ما چگونه است و این محصول در چه صنایعی کاربرد دارد؟

قیمت انواع کنجاله

فروش کنجاله سویا آرژانتین باکیفیت در کشور چگونه است ؟ تولید کنجاله سویا کشور ما چگونه است و این محصول در چه صنایعی کاربرد دارد؟

تولید کنجاله سویا کشور چگونه است ؟

در کشور ما طي سال هاي اخیر مقدار كشت سويا حدود 60 تا 80 هزار هكتار بوده است كه حدود 85 درصد آن  آبي و 15 درصد آن بصورت ديم بوده است.

مهمترين مناطق كشت سويا درایران در استان هاي  گلستان و مازندران (گرگان، گنبد، ساري)، لرستان، آذربايجان شرقي ،(دشت مغان) و اردبيل می باشد.

استان گلستان با حدود 75 درصد سطح كشت سويا بيشترين سطح و استان هاي مازندران و اردبيل به ترتيب با حدود 13 و 10 درصد سطح زير كشت سويا مقام هاي دوم و سوم را به خود اختصاص می دهند.

كشت سويا هم در فصل بهار و هم در فصل تابستان انجام مي گیرد.

كشت دوم آن در ايران بعد از محصولاتي همچون گندم ،جو، سيب زميني، كاهو و باقلا انجام می شود.

فروش کنجاله سویا آرژانتین باکیفیت :

خریداران می توانند برای خرید سویا به بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی مراجعه نمایند و یا محصولات مورد نظر خود را از انبار اصفهان خریداری نمایند.

همچنین شرکت های بازرگانی همچون بازرگانی کهن یکی از فروشندگان عمده سویا و محصولات آن محسوب می شوند که محصولات خود را  به طور مستقیم از بندر امام خمینی تهیه می کنند  .

بدین جهت خریداران می توانند جهت سفارش محصولات مورد نظر خود به سایت فروش این شرکت مراجعه نمایند.