قیمت بهترین انواع سویا پلت و پرک برزیل در بازار

قیمت بهترین انواع سویا پلت و پرک برزیل در بازار های کشور به چه صورت می باشد ؟ سویا در کدام استان های کشو رما مورد کشت قرار می گیرد  ؟ 

قیمت بهترین

قیمت بهترین انواع سویا پلت و پرک برزیل در بازار های کشور به چه صورت می باشد ؟ سویا در کدام استان های کشو رما مورد کشت قرار می گیرد  ؟ 

کشت سویا در کشور ما چگونه است ؟

سویا به دلیل دارا بودن پروتئین بالا و آمینو اسید های موجود در آن ، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است .

از جمله صنایعی که برای رونق خود از سویا بهره می برند می توان صنایع دامداری ، مرغداری ، روغن سازی ، کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و … را نام برد .

در کشور ما  با گذشت سال هاي متمادی به دلیل افزایش نیاز داخلی ،  سطح زير كشت سويا حدود 60 تا 80 هزار هكتار بوده است ، كه 85 درصد آن آبي و 15 درصد آن به شکل  ديم بوده است.

مهمترين مناطق كشت سويا درکشور ما در استان هاي  گلستان و مازندران (گرگان، گنبد، ساري)،  لرستان، آذربايجان شرقي ،(دشت مغان) و اردبيل می باشد.

استان گلستان با حدود 75 درصد سطح كشت سويا  بيشترين سطح و استانهاي مازندران و اردبيل به ترتيب با حدود  13 و 10 درصد سطح زير كشت سويا رتبه هاي دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

كشت سويا هم در فصل بهار  و هم در فصل تابستان انجام می شود .

در کشور ما كشت دوم آن  پس  از محصولاتي مانند،  گندم ،جو، سيب زميني، كاهو و باقلا  انجام  می گیرد.

با این وجود تولید داخلی سویا به نسبت نیاز به این محصول بسیار کم می باشد ، از این رو دولت اقداماتی جهت واردات این محصول از کشور های تولدی کننده ی آن داشته است .

یکی از کشور های تولید کننده ی سویا و صادر کننده ی این محصول کشور برزیل می باشد که دارای محصولات سویا ی مرغوبی است و سالانه محصولات تولیدی خود را به کشور های مختلفی صادر می نماید .

قیمت بهترین انواع سویا پلت و پرک برزیل در کشور :

نرخ این محصولات نیز همانند سایر محصولات موجود در بازار دائما در حال تغییرات است .

چرا که تغییرات نرخ ارز سبب ایجاد تحولاتی در قیمت محصولات بازار شده است .

متقاضیان جهت اطلاع از نرخ سویا برزیل می توانند به سایت فروش شرکت بازرگانی کهن مراجعه نمایند و پس از سفارش محصولات مورد نظر خود ، آنها را در محل خود دریافت کنند .