قیمت خریدکنجاله زیتون امروزدر کشور

قیمت خریدکنجاله زیتون امروزدر کشور چقدر است ؟ چگونه می توان این محصول را بصورت مستقیم از مراکز فروش خوراک دام و طیور خرید نمود ؟

قیمت کنجاله

قیمت خریدکنجاله زیتون امروزدر کشور چقدر است ؟ چگونه می توان این محصول را بصورت مستقیم از مراکز فروش خوراک دام و طیور خرید نمود ؟

کنجاله زیتون و اهمیت آن در تغذیه دام و طیور

کنجاله زیتون محصول جانبی تهیه روغن زیتون است .

محصولی است سرشار از انرژی و یک کمک موثر برای خوش خوراک شدن جیره دام و طیور .

کنجاله زیتون بهترین جایگزین کمکی ذرت در جیره بوده و با توجه به خوش خوراک بودن کنجاله غدای بسیار لذت بخشی برای دام و طیور است .

و یک جایگزین مناسب برای بخشی از ذرت جیره می باشد که انرژی 4000 کیلو کالری

کنجاله زیتون کالایی با رطوبت پایین ، پودر شده و با ماندگاری بالا می باشد و به دلیل میزان بالاتر ماده خشک ، انرژی ، پروتیین و مواد مغذی بیشتری نسبت به تفاله زیتون دارد .
همچنین بر خلاف تفاله زیتون که بیش از 45 روز نمی توان آن را نگه داشت ، کنجاله زیتون بیشتر از یک سال ماندگاری دارد و جابجایی و نگهداری آن بسیار آسان تر است .

خرید کنجاله زیتون برای دام و طیور دارای مزایایی است که در سال های اخیر از طریق آزمایشات گوناگون و تجارب حاصل از استفاده این محصول به اثبات رسیده است.

بهتر است نگاهی به آنالیز کنجاله زیتون بیاندازیم

  1. پروتئین 8.58%
  2. چربی 3.58%
  3. خاکستر 4.6%

این محصول از نظر آنالیز توانسته است نمره قابل قبولی کسب کند، بجز موارد مطرح شده این محصول دارای فیبر بالایی است که در کنار نهاده ها می تواند برای دستگاه گوارش دام و طیور بسیار مفید واقع گردد.

قیمت خریدکنجاله زیتون امروز در کشور برای خوراک دام می تواند در بهبود راندمان و موفقیت اقتصادی موثر باشد.

قیمت خریدکنجاله زیتون امروزدر کشور

برای خرید انواع خوراک دام و طیور می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.