قیمت خرید کنجاله زیتون درجه یک برای خوراک دام و طیور

قیمت خرید کنجاله زیتون درجه یک برای خوراک دام و طیورچقدر می باشد ؟ کنجاله زیتون غنی شده چه اهمیتی در خوراک دام و طیور دارد ؟

کنجاله زیتون

قیمت خرید کنجاله زیتون درجه یک برای خوراک دام و طیور چقدر می باشد ؟ کنجاله زیتون غنی شده چه اهمیتی در خوراک دام و طیور دارد ؟

کنجاله زیتون

زیتون میوه با خواص بیشمار می باشد که امروزه با توجه به ارزش غذایی آن به عنوان یک مکمل غذایی خوب و سالم در جیره غذایی انواع دام و طیور مورد استفاده قرار گرفته است و نحوه و چگونگی تولید محصول در کیفیت آن بسیار تاثیر دارد.

دامداری ها برای بقای خود از کنجاله  درجه یک در خوراک دام استفاده میکنند که هم قیمتش کمتر است و اثر منفی بر رشد و تولید دام نداشته است.

خواص کنجاله زیتون

  • میزان شیردهی در دام های شیرده را افزایش میدهد
  • دام و طیور را خوش خوراک میکند
  • پروار کردن دام های پرواری
  • عملکرد دستگاه گوارش دام و طیور را بهبود میبخشد.
  • دارای فیبر بسیار ززیادی است غلات فیبر پایینی دارند مصرف این محصول میتواند نتایج خوب و مثبت زیادی در دستگاه گوارش دام داشته است.علاوه بر فیبر ٬پروتیین و چربی و خاکستر هم دارد.

این محصول از پسماند های بدست آمده از روغن زیتون نهاده دامی بنام کنجاله بدست می آید که رطوبت و اب زیادی دارد و سرشار از مواد مغذی مانند پروتیین است.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه محصولات خود را به طور تضمینی و با کیفیت مطلوب و نرخی مناسب به صورت عمده در سطح کشور عرضه می نماید  .

قیمت خرید کنجاله زیتون درجه یک برای خوراک دام و طیور

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و با کیفیت با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول را به دست