مرکز فروش انواع کنجاله سویا آرژانتین مرغوب در کشور

مرکز فروش انواع کنجاله سویا آرژانتین مرغوب در کشور ما کجاست ؟ کنجاله سویا آرژانتین به چه صورتی وارد بنادر کشور ما همچون بندر امام خمینی می شود ؟

فروش انواع

مرکز فروش انواع کنجاله سویا آرژانتین مرغوب در کشور ما کجاست ؟ کنجاله سویا آرژانتین به چه صورتی وارد بنادر کشور ما همچون بندر امام خمینی می شود ؟ 

تولید سویا از ابتدا تا کنون :

سابقه تولید سویا در جهان به 5 هزار سال قبل در کشور چین باز می‌گردد.

پس از آن  در سال 1804 ملوانان آمریکایی، این محصول را به عنوان یک تغذیه ی  ارزان برای گوسفندان خود  از کشور  چین به آمریکا منتقل کردند.

این محصول برای اولین بار در سال 1829 درکشور آمریکا کشت شد  و در موارد بسیاری از جمله تولید سس سویا، جایگزینی ارزان برای قهوه سربازان در جنگ‌های داخلی، کود کشاورزی مناسب برای محیط زیست و تغذیه ی دام مورد استفاده قرار گرفت.

چند دهه بعد کشور آمریکا به خواص فراوان سویا به عنوان منبع غنی از پروتئین و روغن پی بردند.
در سال 1918 تولید روغن از سویا آغاز شد اما اتفاق مهمی که استفاده از سویا را به شدت افزایش داد جنگ جهانی دوم بود.

در این جنگ تولید روغن از سایر منابع کاهش یافت بنابر این  تولید کنندگان روغن به ناچاربرای تولید روغن خوراکی از سویا استفاده کردند.

این محصول همچنین منبع  پروتئینی جایگزین گوشت  در غذای انسان و خوراک دام بود.
عوامل بسیار دیگری نیز در گسترش استفاده از سویا موثر بود.

اختراع روش‌های جدید مبنی بر افزایش روغن سویا برای مصارف انسانی و همچنین گسترش فرآیندهای تولید روغن و تولید کنجاله با کیفیت بیشتر که پروتئین کمتری از دست داده باشد، از جمله این عوامل بود.

مرکز فروش انواع کنجاله سویا آرژانتین :

سویا آرژانتین توسط کشتی ها وارد بنادر کشور ما شده و در بنادر از جمله بندر امام خمینی  با شرایطی به فروش می رسد .

فروش این محصول در بسیاری از شرکت های بازرگانی همچون ، شرکت بازرگانی کهن  که محصولات خود را از بندر امام تهیه می کند نیز صورت می گیرد .

بدین صورت که خریداران می توانند با مراجعه به سایت فروش این شرکت محصولات مورد نظر خود را سفارش داده و پس از مدت زمان معین در محل خود دریافت نمایند.