نرخ و قیمت روز کنجاله زیتون در تهران

نرخ و قیمت روز کنجاله زیتون در تهران چقدر است ؟ قیمت این محصول تابع چه عوامل و ویژگی هایی است؟چرا خرید این محصول برای دامداری ها تا این اندازه مهم است ؟

قیمت کنجاله

نرخ و قیمت روز کنجاله زیتون در تهران چقدر است ؟ قیمت این محصول تابع چه عوامل و ویژگی هایی است؟چرا خرید این محصول برای دامداری ها تا این اندازه مهم است ؟

 کنجاله ها

دامداران در تلاش هستند که خوراک هایی با ارزش غذایی بالاتر یا حتی یکسان و در عین حال ارزان تر را با خوراک های موجود جایگزین نمایند.

کنجاله ها بسیار با کیفیت بوده و دارای مواد مغذی قابل توجهی می باشند که این مسئله همراه با قیمت پایین آن ها سبب شده تا با توجه به ویژگی ها منحصربفردشان و نزدیکی خواص به هر کدام از نهاده ها بتوان به عنوان بخشی از نهاده ها آن ها را جایگزین نمود.

مزایای کنجاله زیتون

کنجاله زیتون محصول جانبی تهیه روغن زیتون می باشد. که از بافی مانده زیتون بعد از روغن کشی زیتون و پودر هسته زیتون تولیدی شود این محصول سرشار از انرژی است.

روغن موجود در کنجاله سرشار از امگا ۳، آنتی اکسیدان های طبیعی و سرشار از ویتامین های محلول در چربی می باشد. و این ویژگی ها باعث شده تا از کنجاله زیتون در خوراک دام استفاده شود.

کنجاله زیتون کالایی با رطوبت پایین و پودر شده می باشد و از ماندگاری بالایی بر خوردار است. به دلیل وجود زیاد ماده خشک از انرژی، پروتئین و مواد مغذی بیشتری نسبت به تفاله زیتون برخوردار است کنجاله زیتون بیش تر از یک سال ماندگاری دارد و به راحتی می توان آن را جابه جا و نگهداری کرد در عوض تفاله زیتون فقط در سیلو نگهداری می شود و تا ۴۵ روز بیشتر دوام نمی آورد

قیمت کنجاله زیتون

نرخ قیمت کنجاله زیتون با توجه به فصل سال و کیفیت آن متفاوت است. قیمت این محصول در بازار به ازای هر کیلو از ۶۰۰۰ریال شروع می شود اگر می خواهید از قیمت روز کنجاله و تفاله زیتون آگاهی داشته باشید با مراجعه به عمده فروشان از قیمت آن آگاهی پیدا کنید و اگر به دلیلی وقت و حوصله رجوع به عمده فروشان را ندارید می توانید از سایت های قیمت دهنده این محصول نسبت به قیمت آن اطلاع پیدا کنید

این محصول در شرکت بازرگانی کهن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رسد .

این شرکت محصولات خود را بطور تضمینی خریداری کرده و محصولاتی تضمینی و مطمئن در اختیار خریداران قرار می دهد .

نرخ و قیمت روز کنجاله زیتون در تهران چقدر است ؟

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش شرکت بازرگانی کهن و یا با نمایندگان فروش این شرکت تماس گرفته محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.